<

     

Koszty akredytacji na tegorocznym ZSzeFie przedstawiają się nastepująco:


- Za pełną kredytację, czyli na trzy dni konwentu - 15 + k4zł*
- Za piątek - 4 +k4zł*
- Za sobotę - 8 + k4zł*
- Za niedzielę - 4 + k4zł*
*(cena)+k4 – oznacza to, że płacąc za akredytację trzeba zapłacić stałą kwotę oraz kwotę 1-4zł, określoną losowo dla każdego uczestnika z osobna przez rzut kością czterościenną. Jeżeli kupuje się wejściówkę na 2 dni, wykonuje się tylko jeden rzut i dolicza do sumy stałych kwot z tych dwóch dni.
Przykładowo: Andrzej chce wejściówkę na ZSzeF na 3 dni – płaci więc 15zł i wykonuje rzut kością czterościenną (k4), na której wypada 2. Tak więc kwota, jaką Andrzej musi zapłacić za wejściówkę na ZSzeF wynosi 17zł. Janusz natomiast kupuje wejściówkę tylko na sobotę i niedzielę, ponieważ w piątek ma pracę i nie może przyjechać. Płaci więc 12zł i wykonuje rzut kością czterościenną, na której wypada 1. Płaci więc 13zł i od teraz jest uczestnikiem Boskiego Zgromadzenia.

Teraz kilka informacji odnośnie zniżek, obowiązujących przy akredytacji:

- Dla prelegentów:
      - Za 1 godzinę przygotowanej atrakcji - 5zł zniżki
      - Za LARPa - 50% zniżki       - Za pokaz – 100% zniżki dla każdej osoby w grupie (należy wcześniej przesłać listę uczetników pokazu, maksymalnie tydzień przed konwentem)

- Dla klubów fantastyki: 5zł zniżki na osobę, jeżeli zjawi się co najmniej 10 osób w przypadku klubu lub co najmniej 20 osób w przypadku stowarzyszenia. Listę osób należy przesłać maksymalnie tydzień przed konwentem. Podobnie, jak w przypadku punktów programu, wszelkie zniżki będą zwracane po spełnieniu warunku zniżki, czyli w tym przypadku po tym, jak zaakredytują się osoby wpisane na tę listę (lub przynajmniej wystarczająca liczba osób do osiągnięcia granicy 10 lub 20 osób)

- Dla obsługi:
      - Za pomoc w obsłudze w trakcie dni, podczas których uczestniczy się w konwencie, 100% zniżki za akredytację na te dni.
- Dla uczetników cosplayu mitologicznego - 100% zniżki
      Prosimy o przygotowanie pieniędzy potrzebnej na akredytację, gdyż przy wejściu na konwent będą one zbierane, nawet jeżeli ktoś będzie miał 100% zniżki. Pieniądze będą oddane po obdyciu się przygotowanych przez Was punktów programu lub uczestnictwie w cosplayu itp.